Vyhľadať

Čo je Knihomall?

Jednoducho povedané, Knihomall je projekt internetovej výmeny a predaja kníh. Na tejto stránke si môžete s inými používateľmi vymieňať knihy, ktoré ste už prečítali a viac ich nepotrebujete. A môžete ich aj predávať/kupovať.

Je Knihomall zadarmo?

Samozrejme, za registráciu ani využívanie našej služby nič neplatíte. Jediným vašim nákladom bude poštovné, ktoré zaplatíte pri reálnom posielaní vašej knihy. Výšku poštovného si stanovuje každý používateľ sám.

Čo mi Knihomall ponúka?

Za knihy, ktoré vám nevyužité ležia v knižnici, môžete získať také, ktoré práve chcete. Nemusíte si teda kupovať zakaždým novú knihu, získate ich jednoduchou výmenou len za cenu poštovného. A prečo? Aby už žiadna kniha nezapadla prachom!

Ako Knihomall funguje?

Jednoducho :) Knihy, ktoré vám nevyužité ležia doma na poličke, nahrajte do vašej virtuálnej knižnice. Automaticky budú zaradené do našej databázy ponúkaných kníh a ostatní používatelia vás môžu jednoducho kontaktovať správou, ak ich niečo z vašej knižnice zaujme. Potom už je len na vás, či si na oplátku vyberiete knihu z jeho knižnice, alebo ju rovno predáte. Výmenu kníh už potom môžete uskutočniť poštou alebo osobne.

Čo ak hľadám konkrétnu knihu?

Knihomall funguje aj opačným smerom. Ak teda hľadáte konkrétne knihy, vytvorte si ich zoznam a ak sa nachádzajú v našej databáze, Knihomall vám ukáže, ktorý používateľ ich má vo svojej knižnici. Je možné, že sa tam nachádzať nebudú. Práve preto bude vaša hľadaná kniha zaradená v sekcii „Knihomoli práve hľadajú“, kde ju môžu vidieť ostatní používatelia a prostredníctvom správy vás kontaktovať.  

Ako zistím, či je iný používateľ dôveryhodný?

Stačí sa pozrieť na jeho hodnotenie. Každý používateľ má na svojom profile viiteľné hodnotenie od ostatných, a to slovné i celkové percentuálne. To si nikto nemôže svojvoľne zmazať, takže pred každou výmenou či predajom odporúčame pozrieť si hodnotenie druhého knihomoľa.

A čo z toho máte vy?

Nám bude stačiť, ak nás na oplátku budete mať radi :) Na sociálnych sieťach, alebo len tak, dobrým slovom medzi priateľmi.

Ešte ma zaujíma...

Radi vám odpovieme na ďalšie otázky alebo pripomienky. Knihomall je tu pre vás. Stačí nám napísať na info@knihomall.sk. Budeme sa tešiť na každú správu.


Knihomall sociálny

Knihomall Knihomall Knihomall

Napíšte nám

Odoslať e-mail
Vaša správa bola úspešne odoslaná

[ « späť ]